Menu

Tel797 586 310

Kontakt: 797 586 310

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowe zwroty do 30 dni

Polskie rzemiosło od 1992Wypełnij formularz i rozpocznij konfigurację swojej biżuterii


Biżuteria na zamówienie. Biżuteria według własnego projektu — niepowtarzalne rozwiązania.


W Blue Topaz specjalizujemy się w realizacji indywidualnych projektów, dostosowanych do Twoich wymagań. Możemy zrealizować projekt na podstawie Twoich inspiracji lub zaprojektować coś specjalnie dla Ciebie, wspólnie ustalając wszystkie szczegóły współpracy. Po ustaleniu podstawowych informacji proponujemy różne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na pełną modyfikację projektu nawet w trakcie jego realizacji, chociaż może to być związane z dodatkowymi kosztami. Wspólnie wybieramy projekt, kamień, kolor i próbę złota. Istnieje również możliwość modyfikacji naszych istniejących modeli, poprzez zmianę kamienia, koloru złota czy jego próby. W naszej pracowni używamy tradycyjnych rzemieślniczych metod, wspomagając się również najnowszą technologią. Modele tworzymy w formie 3D, ale końcowy efekt zawsze wykończony jest przez nas ręcznie, dbając przy tym o każdy detal. Podczas oprawy kamieni korzystamy z mikroskopu, co pozwala nam dopracować każdy najmniejszy nawet element.

Biżuteria na zamówienie.


W Blue Topaz realizujemy indywidualne projekty wedle Twoich wymagań. Stworzymy projekt na podstawie Twoich inspiracji lub zaprojektujemy go wspólnie specjalnie dla Ciebie na zasadzie współpracy. Po ustaleniu podstawowych informacji możemy zaproponować różne rozwiązania. U nas masz możliwość pełnej modyfikacji projektu. Razem wybierzemy dowolny kamień, jego kolor i próbę złota, jak i dowolny wzór. Możesz również zmodyfikować niektóre z naszych dotychczasowych modeli, zmieniając kamienie lub kolor i próbę złota.

Pierścionek na zamówienie.


Pierścionki na zamówienie to nasze ulubione projekty biżuteryjne. Umożliwiamy realizację Twoich marzeń poprzez stworzenie pięknej biżuterii. Dajemy Ci pełną możliwość ingerencji w wygląd finalnego wyrobu. Od wyboru kamienia po zdobienia, jak i kolory złota. Razem możemy stworzyć wyjątkowy projekt, który będzie gwarancją indywidualności i urzeczywistnieniem Twoich pragnień. Możemy zaproponować również zmodyfikowanie naszych projektów, znajdujących się w stałej ofercie, zmieniając kamienie, kolory lub próbę złota. Napisz do nas!

Przetapianie złota: na pierścionek, na kolczyki.


W Blue Topaz masz możliwość wykonania biżuterii z własnego złota, jeśli tylko będzie ono posiadało odpowiednie właściwości plastyczne do obróbki ręcznej. Jeśli więc posiadasz złoto o sentymentalnej wartości i chcesz zrobić biżuterię dokładnie z tego materiału, u nas masz taką możliwość. Na dowód wykorzystania dokładnie Twojego kruszcu stworzymy krótki film z procesu topienia materiału i jego obróbki. U nas wykonasz biżuterie z powierzonego złota z uwzględnieniem 6% ubytku podczas produkcji.


FAQ


Ile kosztuje zrobienie pierścionka z własnego złota?


Cena takiej usługi zaczyna się od 800 zł. Natomiast koszty wykonania pierścionka zależą od skomplikowania projektu oraz użytych kamieni jeśli takowe będą wymagane. Czasem zdarza się, że ilość posiadanego złota nie jest wystarczająca. Wtedy musimy również doliczyć brakującą ilość materiału. Każdy projekt po ustaleniu szczegółów jest wyceniany indywidualnie.

Przy realizacji projektów z powierzonego złota musimy uwzględnić stratę złota w wysokości 6%.


Ile kosztuje zrobienie pierścionka na zamówienie?


Koszt takiej usługi zależny jest od skomplikowania projektu, użytych ewentualnych kamieni oraz ewentualnych kosztów brakującego złota. Cena samego wykonania zaczyna się już od 800 zł, natomiast każdy z projektów jest wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Przy realizacji projektów z powierzonego złota musimy uwzględnić stratę złota w wysokości 6%.


Gdzie kupić dobrej jakości biżuterię?


Dobrej jakości biżuteria to taka, gdzie detale są wykonane z wysoką starannością a rzeczy, których nie widać gołym okiem nie pozostają zaniedbane. Jeśli takowej szukasz, unikaj sieciówek i wielkich sklepów. Niestety biżuteria z takich firm często jest produkowana masowo i nie przykłada się tam wagi do szczegółów. Szukając wysokiej jakości wyrobów wybieraj manufaktury takie jak nasza. U nas detale mają znaczenie. Zawsze staramy się dostarczać produkty jak najwyższej jakości. W Blue Topaz dbamy m.in. o jakość diamentów wybierając te o najwyższych parametrach szlifu (barwa, wielkość oraz czystość jest dostosowywana do budżetu) a oprawę kamieni staramy się doprowadzać do perfekcji nie zapominając o detalach podczas obróbki. Tworzymy biżuterię rzetelnie od początku do końca zgodnie ze sztuką jubilerstwa odstawiając na bok masową produkcję.


Ile kosztuje bransoletka na zamówienie?


Koszt takiej usługi zależny jest od skomplikowania projektu, użytych ewentualnych kamieni oraz ewentualnych kosztów brakującego złota. Cena samego wykonania zaczyna się już od 1500zł, natomiast każdy z projektów jest wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Przy realizacji projektów z powierzonego złota musimy uwzględnić stratę złota w wysokości 6%.


Skąd kupować biżuterię?


Do wyboru mamy sieciówki o niskiej jakości produktów i wysokiej cenie, niezależne małe warsztaty takie jak nasz oraz indywidualnych twórców. Podążając za jakością wybieraj manufaktury, ponieważ sklepy sieciowe sprzedają biżuterię masową, przy której nie dba się o detale.


Ile kosztuje zrobienie pierścionka z własnego złota?


Usługa rozpoczyna się od kwoty 800 zł. Koszty stworzenia pierścionka są uzależnione od złożoności projektu oraz wykorzystanych kamieni. Bywa, że dostępna ilość złota nie jest wystarczająca, wtedy musimy uzupełnić brakujący materiał. Każdy projekt jest oceniany indywidualnie po wskazaniu szczegółów.

W przypadku korzystania z powierzonego złota, musimy uwzględnić stratę w wysokości 6%.


Ile kosztuje zrobienie pierścionka na zamówienie?


Koszty stworzenia pierścionka są uzależnione od złożoności projektu, wykorzystanych kamieni oraz ilości wymaganego złota, dlatego właśnie ceny zaczynają się już od 1300 zł. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie po ustaleniu szczegółów.

W przypadku projektów z powierzonego złota, odejmujemy koszty materiału i musimy uwzględnić stratę materiału w wysokości 6%


Ile kosztuje bransoletka na zamówienie?


Koszty stworzenia bransoletki zależą od złożoności projektu, wykorzystanych kamieni (jeśli potrzebne) oraz ilości wymaganego złota i zaczynają się od 2300 zł. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie po ustaleniu szczegółów.

W przypadku projektów z wykorzystaniem powierzonego złota, koszty materiału są odejmowane, przy czym uwzględniana jest również strata materiału w wysokości 6%.